• Čaj černý se skořicí
    Čaj černý se skořicí Čaj černý se skořicí Čaj černý se skořicí Čaj černý se skořicí Čaj černý se skořicí Čaj černý se skořicí

Lahodný černý čaj se skořicí v krásném dárkovém balení. Taškou, do které je čaj zabalen, se můžete ozdobit a prakticky ji využít. Má zapínání na zip.

Černý nepálský čaj vyrostl, překvapivě :), ve vysokých horách v oblasti Himalájí a dostal výjimečnou péči hlavně od poctivých nepálských žen. Má lehce květinovou příchuť a lahodnou, měkkou chuť. Skořice má povzbuzující účinky, zlepšuje paměť a pozornost při práci. Působí preventivně proti Alzheimerově chorobě, případně zpomaluje průběh této nemoci. Harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Je bohatá na antioxidanty, vápník a vlákninu. Skořice je velmi účinná v boji proti různým virům a bakteriím nebo plísním. 


Návod na přípravu:

1) Zalijte čajovou lžičku čaje vroucí vodou. Nechte pár minut louhovat. Čím déle, budete louhovat, tím více bude čaj silnější. Podle chuti můžete přidat cukr nebo med. My doporučuje popíjet jen tak, aby Vám úžasnou chuť čaje nic nezkreslovalo.

2) Smíchejte šálek vody a šálek mléka a přiveďte k varu. Poté přidejte lžíci čaje a ještě chvíli vařte. Čaj můžete zalít i jen vroucí vodou. Přidejte cukr nebo med podle Vaší chuti.

Složení: černý čaj, skořice 

Datum expirace: 3/2020

Obsah balení: 100g 

Země původu: Nepál

Dovozce: Radosti Nepálu, Veronika Pešíková, Ke Koupališti 610, 330 26 Tlučná

Uchovávejte v chladu a suchu.


Přeji Vám radostný požitek z popíjení! ♥♥


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Čaj černý se skořicí

  • Kód výrobku: Čaj černý se skořicí
  • Dostupnost: Na skladě
  • 220,00Kč


Podobné výrobky

Taška z rýžového pytle s fialovým a červeným potiskem

Taška z rýžového pytle s fialovým a červeným potiskem

Originální textilní taška je vyrobena z pytle na rýži, která se v Nepálu vaří ve velkém. Má vnitřní ..

350,00Kč