• Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná
    Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná

Lahodný bylinný čaj Tulasi v krásném dárkovém balení. Taškou, do které je čaj zabalen, se můžete ozdobit a prakticky ji využít. Má zapínání na zip.

V tomto bylinkovém čaji je nejvíce zastoupena himalájská bazalka posvátná. Má blahodárné účinky na celý organizmus - povzbuzuje ho, posiluje a zvyšuje jeho vitalitu. Harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Je bohatá na antioxidanty, které tělu dodávají novou energii a povzbuzují ho. A také organismus chrání před známkami předčasného stárnutí. Při pravidelném popíjení tohoto čaje se Vám zlepší regenerace fyzické i psychické síly a Vaše paměť. Posilujete svou imunitu a chráníte tělo před negativními dopady stresu. Má výbornou nasládlou chuť i vůni.

Návod na přípravu: Zalijte čajovou lžičku čaje vroucí vodou. Nechte několik minut louhovat. Podle chuti přidejte cukr nebo med. Lahodnou chuť bylinkového čaje ještě více zintenzivníte, pokud budete čaj několik minut vařit.

Složení: Posvátná himalájská bazalka (Ocimum sanctum), černý kardamon, bobkový list, sušený zázvor, pepř dlouhý, chebule srdčitá a mořena srdčitá  

Datum expirace: 2/2019

Obsah balení: 100g 

Země původu: Nepál

Uchovávejte v chladu a suchu.

Přeji Vám radostný požitek z popíjení! ♥♥

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Čaj bylinný Tulasi - bazalka posvátná

  • 220,00Kč