• Čaj citrónová tráva
    Čaj citrónová tráva Čaj citrónová tráva Čaj citrónová tráva Čaj citrónová tráva

Lahodný bylinný čaj citrónová tráva v krásném dárkovém balení. Taškou, do které je čaj zabalen, se můžete ozdobit a prakticky ji využít. Má zapínání na zip.

Citrónová tráva má lahodnou, osvěžující chuť a jemnou vůni. Je známá pro své antioxidační, antibakteriální, antivirové, antiseptické a antimykotické účinky. Zamezuje tedy množení plísní, virů a bakterií. Pomáhá k odstraňování kandidóz (kvasinkové onemocnění). Podporuje funkci vnitřních orgánů, zejména trávicího traktu, žaludku, střev, jater, žlučníku a slinivky. Harmonizuje centrální nervový systém, lymfatický systém, posiluje krevní oběhový systém, čistí cévní systém. Příznivě působí na krevní tlak, krvetvorbu, optimalizuje hladinu cukru v krvi. Antioxidační účinky mají vliv na zpomalení stárnutí buněk.

Čaj nebo chlazený nápoj z citronové trávy působí proti bolestem žaludku a špatném trávení.  Popíjení čaje také podporuje schopnost koncentrace. Ošetřuje ústní dutinu. Výborně působí na imunitní systém, krevní oběh, proti depresím a bolestem zad. 

Návod na přípravu: Zalijte čajovou lžičku čaje vroucí vodou. Nechte několik minut louhovat. Podle chuti přidejte cukr nebo med. Lahodnou chuť bylinkového čaje ještě více zintenzivníte, pokud budete čaj několik minut vařit.

Složení: Citrónová tráva

Datum expirace: 2/2019

Obsah balení: 100g 

Země původu: Nepál

Uchovávejte v chladu a suchu.

Přeji Vám radostný požitek z popíjení! ♥♥

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Čaj citrónová tráva

  • 220,00Kč